لطفا وارد حساب کاربری خود شوید
Please Login

در حال پردازش اطلاعات

لطفا شکبیا باشید

تماس با ما

Contact Us

ویلامال، بازاری به وسعت ایران

هر آنچه برای یک کسب و کار آنلاین احتیاج دارید

ویلامال مجتمع تجاری آنلاین شامل مجموعه های ( کسب و کار ) خدماتی، فروشگاهی، تولیدی و ...است و بسته به نوع فعالیت مجموعه، امکانات مختلفی به کاربران خود ارائه می دهد. پس اولین هدف، ایجاد بانک اطلاعاتی غنی و کامل از مجموعه های فعال در هر شهر است. اما این اولین هدف است. هدف بعدی ساختن صفحه ای منحصر به فرد برای هر یک از این مجموعه هاست. در این صفحات، کالاها و خدمات، اخبار، اطلاعات تماس، نظرات کارابران و ... متعلق به این مجموعه وجود دارد. پس تا اینجا مجتمع تجاری ایجاد شد که مجموعه های مختلف در آن نمایندگی منحصر به فرد خود را دارند.
قدم بعدی فروش و خدمت رسانی آنلاین است. هر یک از مجموعه ها می توانند محصولات و خدمات خود را به صورت آنلاین به فروش برسانند و حتی برای شروع ویلامال به آنها در جذب اعتماد مخاطبان خود کمک می کند.
و قدم نهایی ساخت وبسایتی خاص برای هر یک از این مجموعه هاست. فرآیند ساخت وبسایت به گونه ای طراحی شده است که با حداقل سواد کامپیوتر می توان وبسایت مجموعه را ایجاد و آن را نگه داری کرد.
در واقع رسالت اصلی ما، آنلاین کردن یک کسب و کار از صفر تا صد با هزینه ای بسیار توجیه پذیر است. امیدواریم بتوانیم در این راه توقعات شما رو برآورده کنیم...

امکانات مجموعه ویلامال

فضای جستجو و خرید متنوع و بزرگ

در ویلامال شما میتوانید بین مجموعه ها و همینطور کالاها و خدماتشان، چه با کلمات و چه بر روی نقشه جستجو کنید.
همین طور میتوانید اگر دنبال محصول خاصی هستید آنرا جستجو و تمام مجموعه های که آن محصول را ارائه میکنند را در تمام ایران پیدا کنید.
ویلامال هم چنین از سیستم کلمات کلیدی ( Tag و یا برچسب ) برای جستجوی بهتر استفاده می کند. این سیستم به این صورت است که کاربر هنگام ثبت مجموعه ی خود و همین طور کالا یا خدمت می تواند کلمات خاصی برای آن مشخص کند و سایر کابران نیز از طریق این کلمات آیتم مورد نظر خود را پیدا کنند.

محیط تجاری پیشرفته برای صاحبان کسب و کار

محیط مدیریت ویلامال متناسب با نوع فعالیت مجموعه انعطاف پذیر است پس هر نوع مجموعه محیط مدیریت خاص خود را دارد.
ویلامال دارای بانک اطلاعاتی بزرگی از اطلاعات کالاها و حتی خدمات است و هر رو ز گشترش می یابد. هر مجموعه ی تجاری می توانید هنگام ثبت کالا یا خدمت خود از این بانک استفاده کند و خود را از ثبت اطلاعات و یا تصویر مربوط به آیتم مورد نظر بی نیاز کند. حتی در صورت عدم وجود اطلاعات خاص آیتم، مسئول مجموعه می تواند با ارتباط با پشتیبانی ویلامال درخواست ثبت اطلاعات مورد نظر را بدهد.

ساخت وبسایت

هر مجموعه می تواند از بین تعداد زیادی قالب از پیش آماده شده، وبسایتی برای خود بسازد. سیستم ساخت وبسایت ویلامال بسیار جدید و مدرن می باشد و مشابه داخلی و خارجی ندارد. در این سیستم سعی شده است تنوع بسیار بالا باشد. هم چنین با حداقل سواد کامپیوتر بتوان وبسایت را ایجاد و آن را نگهداری کرد.

1. ثبت نام

اولین قدم ثبت نامی بسیار ساده است. این مرحله شاید 1 دقیقه به طول بیانجامد.

مزایا :

خرید از مجموعه ها
ثبت نظر در مورد مجموعه ها و محصولات مختلف
شرکت در مزایدات

شروع به ثبت نام
1.SignUp

2. ثبت مجموعه ی تجاری

حال که ما با شما بیشتر آشنا شدیم، شما می توانید بی شمار مجموعه ی تجاری ( به اصطلاح دیگر کسب و کار و یا Business ) برای خود ایجاد کنید.

مزایا :

نمایش در مجموعه ها و مطرح شدن در تبلیغات ویلامال
امکان ثبت کالاها و خدمات و هم چنین فروش آنها
قرار گرفتن در جستجو های گوگل
بهره مندی از سایر امکانات ویلامال مثل چاپ تبلیغات مختلف، عکاسی حرفه ای از مجموعه، کالا و خدمات آن و ...

ساخت مجموعه تجاری
2.Commercial Use

۳. ثبت کالاها و خدمات

تا اینجا اطلاعات مجموعه ی شما از قبیل توضیحات، راه های ارتباطی، زمینه های فعالیت و ... در وبسایت و اپلیکیشن ویلامال، نقشه ی گوگل، سرچ گوگل، شبکه های اجتماعی و ... به انتشار رسیده است. حال می توانید برای تکمیل مجموعه ی خود، کالاها و خدمات خود را نیز ثبت کنید.

مزایا :

معرفی و ارائه ی کالاها و خدمات خود به کاربران در سراسر ایران
امکان فروش آنلاین و سفارش گیری، هم چنین در صورت نیاز استفاده از درگاه بانک ویلامال
تضمین اعتبار شما توسط ویلامال و تسهیل در فروش آنلاین شما

ثبت کالا یا خدمت
3.Products & Serviecs

۴. ساخت وبسایت

شاید مهم ترین مرحله برای اینکه یک کسب و کار آنلاین خوب داشته باشید، داشتن وبسایت است. یکی از پیشرفته ترین امکانات ویلامال، وبسایت سازی بسیار قدرتمند است که می توان گستره ی وسیعی از انواع وبسایت را بوسیله ی آن ساخت. حال شما می توانید، برای مجموعه خود وبسایتی شیک، کارآمدو ارزان به سلیقه ی خودتان طراحی کنید و آنرا به انتشار برسانید.

مزایا :

وبسایتی شیک، مدرن، و قدرتمند. قابل انتخاب از تعداد بسیار زیادی قالب مختلف
امکان فروش آنلاین محصولات و خدمات خود از طریق وبسایت
درگاه بانک، پنل SMS، مدیریت کاربران و بسیاری امکانات دیگر

ساخت وبسایت
4.Create Website