لطفا وارد حساب کاربری خود شوید
Please Login

در حال پردازش اطلاعات

لطفا شکبیا باشید

خدمات ما

Our Services

تنها با چند صرف چند دقیقه وارد فضای آنلاین شوید و کسب و کار خود را گسترش دهید

یکی از اصول ویلامال حفظ اصالت و هویت مجموعه شماست. برای این منظور ویلامال به شما صفحه ای خاص اختصاص می دهد. پس از ایجاد نمایندگی خود در ویلامال، مجموعه ی شما از طریق وبسایت و اپلیکیشن ویلامال ، از طریق گوگل ( موتور های جستجو ) ، نقشه و هم چنین شبکه های اجتماعی قابل دسترسی خواهدبود.
شما میتوانید اطلاعات تماس، اخبار، رویدادها و بسیاری دیگر را از این طریق به مخاطبان اطاع رسانی کنید.

رایگان


بسیار ساده و آسان نمایشگاهی از محصولات و خدمات خود ایجاد و حتی آنرا تبدیل به فروشگاه آنلاین کنید

پس از معرفی مجموعه ی خود نوبت آن است که شما کالاها و خدمات خود را معرفی کنید و حتی انها را آنلاین به فروش برسانید. محیطی که برای ثبت و مدیریت کالاها و خدمات شما در نظر گرفته شده بسیار پیشرفته بوده و مطابق با فعالیت شما ساخته شده است.

رایگان
مدیریت توسط ویلامال : شروع از ماهی 30 هزار تومان


در این راه برای تسهیل هر چه بیشتر این راه، ما خدمات تکمیلی تری نیز به شما ارائه می دهیم

صفر تا صد آنلاین شدن یک کسب و کار فقط محدود به خدمات آنلاین نیست. برای این منظور ویلامال خدمات دیگری را نیز به شما ارائه می دهد.
1. خدمات گرافیکی از جمله طراحی لوگو، بروشور و به طور کلی هویت و برند سازی مجموعه
2. خدمات چاپ و نشر
3. خدمات عکاسی از کالا ها، خدمات و مجموعه ها
تمام خدمات ویلامال با قیمتی بسیار رقابتی ارائه می شود و علت آن بحث همکاری است. زیرا عین پیشرفت مجموعه ی شما، پیشرفت ویلامال محسوب می شود.

خدمات طراحی : شروع از 40 هزار تومان
خدمات چاپ : شروع از 55 هزار تومان
خدمات عکاسی : شروع از 50 هزار تومان


شبکه های اجتماعی خود را به ما بسپارید

اگر چه خود ویلامال به نوعی شبکه ی اجتماعی بین کسب و کار ها و مخاطبان آنهاست اما ویلامال می تواند در مدیریت شبکه های اجتماعی تان کنار شما باشد. شما میتوانید شبکه اجتماعی خود را به متخصصین ما بسپارید تا با صرف هزینه ی بسیار کمی کانالی بسیار به روز و هدف مند داشته باشید.
بدین خاطر که ویلامال تعداد زیادی شبکه ی اجتماعی را مدیریت میکند، در این کار متخصص است. و ارتباط این شبکه ها با یکدیگر باعث پیشرفت یکایک آنهاست.

شروع از ماهی 30 هزار تومان


وبسایتی شیک، مدرن، کارامد با قیمتی باور نکردنی

یکی از پیشرفته ترین خدمات ویلامال، موتور وبسایت سازی خاص و پیشرفته، ساخته جوانان همین مرز و بوم هست. یا این سیستم که به خود ویلامال متصل است، شما میتوانید با قیمتی بسیارم قرون به صرفه، از بین تعداد بسیار زیادی تم، تم مورد نظر خود را انتخاب، آنرا ویرایش و در واقعا آنرا به عنوان وبسایت مجموعه ی خود به انتشار برسانید.

شروع از ماهی 50 هزار تومان